Na pódiu vystoupili Sára Pecinová, Tadeáš Holec, Vít Žabčík a Edita Pavlíková, kteří představili program od klavírní literatury až po cimbálové skladby.
Poděkování patří pedagogům Miloslavě Smítkové, Kateřině Bazelové a Zdeňku Dvořáčkovi za dlouhodobé vedení, trpělivost, veškerou péči a systematickou práci, která stojí za dnešními výkony.
Za spolupráci děkujeme také Cimbálové muzice Jarášek pod vedením Robina Lefnera (ZUŠ Morava).
Děkujeme za vaši podporu.